Przedstawiamy film Patreon

Od dzisiaj uruchamiamy wcześniejszy dostęp do Patreon Video dla wszystkich kwalifikujących się twórców. Niezależnie od tego, czy udostępniasz krótkie aktualności zza kulis, czy wrzucasz najnowszy pełny odcinek swojego ekskluzywnego serialu, Patreon Video stwarza Ci nieograniczone możliwości do bycia najbardziej autentycznym i kreatywnym. W komentarzach nie ma reklam ani trolli, więc nie musisz się już nigdy martwić, że znajdziesz się po niewłaściwej stronie algorytmu. Tylko Ty, Twoja praca i ludzie, którzy kochają to, co tworzysz.

Zintegrowane filmy wysokiej jakości na wyciągnięcie ręki

Teraz możesz łatwo przesyłać filmy HD bezpośrednio do Patreona. Zapomnij o dylematach związanych z usuniętymi linkami i integracjami innych firm – teraz możesz łatwo tworzyć filmy na Patreonie. Masz pełne prawa własności do swoich prac i to Ty decydujesz, kto ma do nich dostęp.

Zainteresuj swoją społeczność wciągającymi filmami o wysokiej jakości

Zapewnij swoim patronom obraz najwyższej jakości na urządzeniach mobilnych i stronie internetowej dzięki filmom w jakości HD, funkcjom obrazu w obrazie i przesyłania do innego urządzenia. Masz wszystkie niezbędne narzędzia, aby tworzyć interesujące filmy dla swoich patronów bez względu na to, jak i gdzie oglądają Twoje prace.

W przeciwieństwie do innych platform, gdzie Twoja praca jest zaciemniana przez reklamy lub pozbawiona priorytetu przez algorytm, Patreon zapewnia bezpośrednie połączenie z odbiorcami. Praca, którą wykonujesz, trafia bezpośrednio do ludzi, którym najbardziej na niej zależy. To ich przepustka za kulisy, aby zapewnić jeszcze więcej korzyści płynących z ich członkostwa… a Ty w zamian dostajesz ich niepodzielną uwagę, z dala od nieskończonego przewijania.

Konwertuj więcej fanów z podglądami

Chcesz udostępnić wszystkim swoim fanom wgląd w to, co tracą na Patreonie? Możesz łatwo tworzyć i udostępniać podglądy swoich filmów na Patreonie dostępnych tylko dla patronów. Możesz kontrolować długość podglądu i obraz okładki, zapewniając elastyczność tworzenia własnych zajawek, udostępniania ich w serwisach społecznościowych i przyspieszania wzrostu członkostwa.

Patreon Video jest dostępne bez dodatkowych kosztów dla uprawnionych twórców korzystających z planów Pro i Premium do 2023 roku.

W okresie wcześniejszego dostępu zapewniamy twórcom czas na wypróbowanie Patreon Video, aby przekonali się, jak zintegrowane wideo może zwiększyć wartość ich subskrypcji.

Dlatego zapewniamy wszystkim uprawnionym twórcom planów Pro i Premium 500 godzin na przesyłanie filmów do końca 2023 roku.

Po 2023 roku planujemy wprowadzić nowe ceny za Patreon Video uwzględniające koszty hostingu i natywnego przesyłania strumieniowego wideo.

Po wprowadzeniu nowych cen wszyscy twórcy korzystający z wcześniejszego dostępu zyskają dodatkowe 6 miesięcy na wykorzystanie swoich 500 godzin. Filmy przesłane w okresie wcześniejszego dostępu nie wygasną. Nie stracisz do nich dostępu, a Twoi patroni nadal będą mogli przesyłać strumieniowo te filmy, nawet po 2023 roku. Zachowasz również możliwość linkowania lub osadzania filmów z innych platform.

Zacznij

Możesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się do korzystania z Patreon Video w Ustawieniach twórcy lub dowiedzieć się więcej, odwiedzając Centrum pomocy.